Siirry pääsisältöön

Dow Jones World Index

YTD %+11,99%
1 kk %+0,24%
Tänään %−0,71%
Tänään +/-−3,98
Viimeisin554,49
Finland
−0,41%
United States of America
−0,71%
United States of America
−0,42%
Sweden
−0,25%
Norway
−0,36%
Germany
−0,61%
Canada
−0,16%
Great Britain
−0,65%
France
−0,43%
China
−0,13%
Japan
−1,48%
China
−0,62%
India
−1,68%
South Africa
−0,78%
Denmark
+0,50%

Markkina

Nimi
Tänään

Markkinatapahtumat tänään

Markkina

Nimi
Tänään

Markkinatapahtumat tänään

Vaihdetuimmat

Vaihdetuimmat tänään

Vaihdetuimmat tänään
NimiTänään, %ViimeisinViimeisin
United States of AmericaAmazon.com, Inc.0,00%3 327,593 327,59
United States of AmericaTesla, Inc.0,00%687,20687,20
United States of AmericaAdvanced Micro Devices, Inc.0,00%106,19106,19
United States of AmericaApple Inc.0,00%145,86145,86
United States of AmericaMicrosoft Corporation0,00%284,91284,91
United States of AmericaFacebook A0,00%356,30356,30
United States of AmericaPinterest, Inc. Class A0,00%58,8958,89
United States of AmericaModerna, Inc.0,00%353,60353,60
United States of AmericaNVIDIA Corporation0,00%194,99194,99
United States of AmericaPayPal Holdings, Inc.0,00%275,53275,53
United States of AmericaNIO Inc. American depositary shares, each representing one Class A ordinary share0,00%44,6544,65
United States of AmericaAlphabet A0,00%2 694,532 694,53
United States of AmericaAlphabet Inc. - Class C Capital Stock0,00%2 704,422 704,42
United States of AmericaAlibaba Group Holding Limited American Depositary Shares each representing eight Ordinary share0,00%195,18195,18
United States of AmericaAtlassian Corporation Plc - Class A Ordinary Shares0,00%325,12325,12
United States of AmericaCassava Sciences, Inc.0,00%69,5369,53

Nousijat ja laskijat

Nousijat
NimiTänään, %ViimeisinViimeisin
NorwayVOW GREEN METALS AS+28,91%6,8006,800
SwedenElicera Therapeutics AB+26,25%8,088,08
FinlandValoe Oyj+25,30%0,10300,1030
SwedenRaytelligence+20,00%3,7803,780
NorwayRIVER TECH+19,61%61,061,0
SwedenEmpir Group AB ser. B+19,00%23,8023,80
United States of AmericaImmuneering Corporation+17,27%17,5917,59
Laskijat
NimiTänään, %ViimeisinViimeisin
SwedenEuropean Institute of Science B−32,00%0,1530,153
DenmarkAudientes A/S−14,17%15,7515,75
SwedenIgrene−13,24%3,213,21
SwedenCurando Nordic AB−12,32%0,9820,982
SwedenOrtivus AB ser. A−11,24%4,664,66
SwedenRNB RETAIL AND BRANDS AB−10,79%5,625,62
SwedenModern Ekonomi Sverige Holding AB−9,32%5,355,35