2026 Q1 -tulosraportti
18 päivää sitten
‧55 min
3,35 EUR/osake
Irtoamispäivä 26.5.
1,01%Tuotto/v
Tarjoustasot
Xetra
Määrä
Osto
-
Myynti
Määrä
-
Viimeisimmät kaupat
| Aika | Hinta | Määrä | Ostaja | Myyjä |
|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - |
Välittäjätilasto
Dataa ei löytynyt
Yhtiötapahtumat
Datan lähde: FactSet, Quartr| Seuraava tapahtuma | |
|---|---|
2026 Q2 -tulosraportti 28.7. |
| Menneet tapahtumat | ||
|---|---|---|
2026 Q1 -tulosraportti 23.4. | ||
2025 Q4 -tulosraportti 13.2. | ||
2025 Q3 -tulosraportti 24.10.2025 | ||
2025 H1 -tulosraportti 31.7.2025 | ||
2025 Q2 -tulosraportti 31.7.2025 |
Asiakkaat katsoivat myös
Foorumi
Liity keskusteluun Nordnet Socialissa
Kirjaudu
- 7.11.20247.11.2024Safran SA is experiencing significant growth due to the high demand for next-generation aircraft engines, particularly the CFM LEAP engine, which it produces in partnership with GE. The LEAP engine’s fuel efficiency and environmental benefits make it highly attractive for airlines renewing their fleets. Additionally, Safran benefits from the increasing demand for maintenance, repair, and overhaul (MRO) services, as well as its involvement in advanced aerospace technologies and defense sectors, positioning it for sustained long-term growth.
- ·18.3.2024Anyone want to tell me a bit about this shareholder? Very nice graph, but will it continue?3.3.20253.3.2025Tekoäly tietää tällaista Safran SA recently reported its full-year 2024 financial results. Here are some key highlights: - **Revenue**: €23.0 billion - **Recurring Operating Income**: Approximately €3.0 billion - **Free Cash Flow**: At least €2.5 billion Safran's CEO, Olivier Andriès, mentioned that the company delivered strong sales and profit growth despite challenges such as supply chain constraints and inflationary pressure. The company expects continued positive trends in global air traffic and opportunities for growth in defense budgets, particularly in France. For more detailed information, you can visit Safran's [Publications and Results](https://www.safran-group.com/finance/publications-results) page. Is there anything else you'd like to know?
Yllä olevat kommentit ovat peräisin Nordnetin sosiaalisen verkoston Nordnet Socialin käyttäjiltä, eikä niitä ole muokattu eikä Nordnet ole tarkastanut niitä etukäteen. Ne eivät tarkoita, että Nordnet tarjoaisi sijoitusneuvoja tai sijoitussuosituksia. Nordnet ei ota vastuuta kommenteista.
Uutiset
Tämän sivun uutiset ja/tai sijoitussuositukset tai otteet niistä sekä niihin liittyvät linkit ovat mainitun tahon tuottamia ja toimittamia. Nordnet ei ole osallistunut materiaalin laatimiseen, eikä ole tarkistanut sen sisältöä tai tehnyt sisältöön muutoksia. Lue lisää sijoitussuosituksista.
2026 Q1 -tulosraportti
18 päivää sitten
‧55 min
3,35 EUR/osake
Irtoamispäivä 26.5.
1,01%Tuotto/v
Uutiset
Tämän sivun uutiset ja/tai sijoitussuositukset tai otteet niistä sekä niihin liittyvät linkit ovat mainitun tahon tuottamia ja toimittamia. Nordnet ei ole osallistunut materiaalin laatimiseen, eikä ole tarkistanut sen sisältöä tai tehnyt sisältöön muutoksia. Lue lisää sijoitussuosituksista.
Foorumi
Liity keskusteluun Nordnet Socialissa
Kirjaudu
- 7.11.20247.11.2024Safran SA is experiencing significant growth due to the high demand for next-generation aircraft engines, particularly the CFM LEAP engine, which it produces in partnership with GE. The LEAP engine’s fuel efficiency and environmental benefits make it highly attractive for airlines renewing their fleets. Additionally, Safran benefits from the increasing demand for maintenance, repair, and overhaul (MRO) services, as well as its involvement in advanced aerospace technologies and defense sectors, positioning it for sustained long-term growth.
- ·18.3.2024Anyone want to tell me a bit about this shareholder? Very nice graph, but will it continue?3.3.20253.3.2025Tekoäly tietää tällaista Safran SA recently reported its full-year 2024 financial results. Here are some key highlights: - **Revenue**: €23.0 billion - **Recurring Operating Income**: Approximately €3.0 billion - **Free Cash Flow**: At least €2.5 billion Safran's CEO, Olivier Andriès, mentioned that the company delivered strong sales and profit growth despite challenges such as supply chain constraints and inflationary pressure. The company expects continued positive trends in global air traffic and opportunities for growth in defense budgets, particularly in France. For more detailed information, you can visit Safran's [Publications and Results](https://www.safran-group.com/finance/publications-results) page. Is there anything else you'd like to know?
Yllä olevat kommentit ovat peräisin Nordnetin sosiaalisen verkoston Nordnet Socialin käyttäjiltä, eikä niitä ole muokattu eikä Nordnet ole tarkastanut niitä etukäteen. Ne eivät tarkoita, että Nordnet tarjoaisi sijoitusneuvoja tai sijoitussuosituksia. Nordnet ei ota vastuuta kommenteista.
Tarjoustasot
Xetra
Määrä
Osto
-
Myynti
Määrä
-
Viimeisimmät kaupat
| Aika | Hinta | Määrä | Ostaja | Myyjä |
|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - |
Välittäjätilasto
Dataa ei löytynyt
Asiakkaat katsoivat myös
Yhtiötapahtumat
Datan lähde: FactSet, Quartr| Seuraava tapahtuma | |
|---|---|
2026 Q2 -tulosraportti 28.7. |
| Menneet tapahtumat | ||
|---|---|---|
2026 Q1 -tulosraportti 23.4. | ||
2025 Q4 -tulosraportti 13.2. | ||
2025 Q3 -tulosraportti 24.10.2025 | ||
2025 H1 -tulosraportti 31.7.2025 | ||
2025 Q2 -tulosraportti 31.7.2025 |
2026 Q1 -tulosraportti
18 päivää sitten
‧55 min
Uutiset
Tämän sivun uutiset ja/tai sijoitussuositukset tai otteet niistä sekä niihin liittyvät linkit ovat mainitun tahon tuottamia ja toimittamia. Nordnet ei ole osallistunut materiaalin laatimiseen, eikä ole tarkistanut sen sisältöä tai tehnyt sisältöön muutoksia. Lue lisää sijoitussuosituksista.
Yhtiötapahtumat
Datan lähde: FactSet, Quartr| Seuraava tapahtuma | |
|---|---|
2026 Q2 -tulosraportti 28.7. |
| Menneet tapahtumat | ||
|---|---|---|
2026 Q1 -tulosraportti 23.4. | ||
2025 Q4 -tulosraportti 13.2. | ||
2025 Q3 -tulosraportti 24.10.2025 | ||
2025 H1 -tulosraportti 31.7.2025 | ||
2025 Q2 -tulosraportti 31.7.2025 |
3,35 EUR/osake
Irtoamispäivä 26.5.
1,01%Tuotto/v
Foorumi
Liity keskusteluun Nordnet Socialissa
Kirjaudu
- 7.11.20247.11.2024Safran SA is experiencing significant growth due to the high demand for next-generation aircraft engines, particularly the CFM LEAP engine, which it produces in partnership with GE. The LEAP engine’s fuel efficiency and environmental benefits make it highly attractive for airlines renewing their fleets. Additionally, Safran benefits from the increasing demand for maintenance, repair, and overhaul (MRO) services, as well as its involvement in advanced aerospace technologies and defense sectors, positioning it for sustained long-term growth.
- ·18.3.2024Anyone want to tell me a bit about this shareholder? Very nice graph, but will it continue?3.3.20253.3.2025Tekoäly tietää tällaista Safran SA recently reported its full-year 2024 financial results. Here are some key highlights: - **Revenue**: €23.0 billion - **Recurring Operating Income**: Approximately €3.0 billion - **Free Cash Flow**: At least €2.5 billion Safran's CEO, Olivier Andriès, mentioned that the company delivered strong sales and profit growth despite challenges such as supply chain constraints and inflationary pressure. The company expects continued positive trends in global air traffic and opportunities for growth in defense budgets, particularly in France. For more detailed information, you can visit Safran's [Publications and Results](https://www.safran-group.com/finance/publications-results) page. Is there anything else you'd like to know?
Yllä olevat kommentit ovat peräisin Nordnetin sosiaalisen verkoston Nordnet Socialin käyttäjiltä, eikä niitä ole muokattu eikä Nordnet ole tarkastanut niitä etukäteen. Ne eivät tarkoita, että Nordnet tarjoaisi sijoitusneuvoja tai sijoitussuosituksia. Nordnet ei ota vastuuta kommenteista.
Tarjoustasot
Xetra
Määrä
Osto
-
Myynti
Määrä
-
Viimeisimmät kaupat
| Aika | Hinta | Määrä | Ostaja | Myyjä |
|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - |
Välittäjätilasto
Dataa ei löytynyt
